Vestigingen

Vestigingen

Spreekt het concept van onze Montessori kinderopvang Arnhem, Bilthoven, Veenendaal, Nieuwegein,  Lelystad, Helmond, Venray en Houten, kinderdagverblijf, peuter(ochtend)groep of onze buitenschoolse opvang (voorschoolse opvang en naschoolse opvang) u aan? Dan is het belangrijk te onderzoeken of uw kind bij ons past en wij bij uw kind. Neem contact op met onze hoofdbegeleid(st)er, hij/zij informeert u graag in een persoonlijk rondleiding. Een afspraak kunt u reserveren via onderstaande e-mail. 

Rondleidingen
U kunt zich aanmelden voor de rondleiding. U kunt dit het beste doen door dit aan onze hoofdbegeleidster te contacten via onderstaande informatie:

Montessori kinderopvang Houten Korenmolen
t.a.v. Ellen Broer
Korenmolen 2
3995 AH Houten
T: 0611160659
E: ellen@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Vikingenpoort
t.a.v. Ellen Broer
Vikingenpoort 30
3991 JS Houten
T: 0611160659
E: ellen@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Lelystad
t.a.v. Hoofdbegeleidster
Kamp 39-5
8225 HA Lelystad
T: 06-46982783 (tijdelijk nummer)
E: info@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Maassluis
t.a.v. Kelly Spreen
Seringenstraat 110
3142 NX Maassluis
T: 0619192146 (tijdelijk nummer)
E: kelly@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Arnhem Centrum-Sonsbeek
t.a.v.  Susan Veenvliet
Amsterdamseweg 100 
6814 GG Arnhem 
T: 026 3895298 
E: susan@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Arnhem de Waterberg
T.a.v. Roxanne Huisman-Geelen
Schelmseweg 93 
6816 SJ Arnhem 
T: 026 4464865 
E: roxanne@montessorikinderopvang.nl

Montessori Kinderopvang Arnhem de Binnenstad
t.a.v. Bonnie Korff
Damstraat 6
6811 CB Arnhem
T:06-57057466
E: bonnie@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Arnhem de Sterrenberg
t.a.v. Roxanne Huisman-Geelen
Tooropstraat 41 
6813 KS Arnhem 
T: 026 4464864
E: roxanne@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Bilthoven
t.a.v. Alissa Tessels
Rembrandtplein 1 A
3723 CH Bilthoven 
T: 030-2283765
E: alissa@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Veenendaal
t.a.v. Naomi van Gent
Duivenwal-West 300
3905 AV Veenendaal
T: 0318-769147
E: naomi@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Nieuwegein
t.a.v. Claudia Rijnsburger
Mozartplantsoen 1
3438 AG Nieuwegein
T: 030-7370515
E: claudia@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Helmond
t.a.v. Willeke van Rooij
Dinkelstraat 65
5704 GK  Helmond
T: 0492-769085/ 06-46982783
E: info@montessorikinderopvang.nl

Montessori kinderopvang Venray
t.a.v. Anke Philipsen
Sleutelbloem 22-24-28
5803 KH  Venray
T: 0478-769011/06-46982783 (tijdelijk nummer)
E: info@montessorikinderopvang.nl

Seringenstraat 110
3142 NX MaassluisT: 06-46982783 (tijdelijk nummer)
E: info@montessorikinderopvang.nl

Klik hier voor de Algemene Voorwaarden 2014